THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS
ANASAYFA | HAKKIMIZDA |OTELLERİMİZ | FRANCHISING | GREENSTYLE | HEALTH CLUB | KARİYER | ANKET | SOSYAL MEDYA | İLETİŞİM
REZERVASYON
GirişÇıkış
OdaYetişkinÇocuk
Birbirinden Özel Fırsat Kampanyaları Sizler İçin Çok Daha Ucuza
Balayı Çiftlerine Özel Suitlerimizde Aşkınız Ölümsüzleşsin. Masaj, Çikolata, Şarap... Hepsi Sizi Bekliyor
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS
The Green Park Hotels & Resorts | DÜĞÜN & ETKİNLİK
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS
THE GREEN PARK PENDİK HOTEL & CONVENTION CENTER The Green Park Pendik Hotel'in eşsiz salonlarında ilk adımı atarken, size ve hayat arkadaşınıza bir tek “EVET” demek kalıyor.
THE GREEN PARK HOTEL BOSTANCI Eşsiz Adalar manzarası, havuz başı düğün organizasyonları, özel sunumları ve düğün dekorasyonlarıyla The Green Park Hotel Bostancı, seçkin bir atmosferde evlenmeyi hayal edenlerin tercihi.
THE GREEN PARK HOTEL MERTER Otelimiz; deneyimli kadrosu, mükemmel atmosfere sahip havuzbaşı, doğayı ayaklarınızın altına seren bahçesi ile hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.
THE GREEN PARK HOTEL TAKSİM Tüm şehri kuşbakışı gören roof barı ve size kendinizi özel hissettirecek dünya mutfağının seçkin lezzetleri ile en özel gününüzü tümüyle unutulmaz kılar.
THE GREEN PARK HOTEL DİYARBAKIR XII. Yüzyıl mimarisinin çizgilerini taşıyan 800 yıllık Çizmeci Köşkü’nde hizmet veren The Green Park Hotel Diyarbakır’da belki yalnızca filmlerde görebileceğiniz düğün karelerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
THE GREEN PARK KARTEPE RESORT & SPA Orman ve doğasıyla iç içe olan Kartepe, kır düğünü yapmak isteyenler için mükemmel ve farklı bir seçim
The Green Park Hotels & Resorts | Aşkınıza Hizmet Ediyoruz
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS The Green Park Hotels & Resorts; size yakın her yerde ve her konsepte uygun 6 oteliyle sonsuz mutluluğa kusursuz bir adım atmanız için sizleri bekliyor.
THE GREEN PARK HOTELS & RESORTS | Mutluluğa Açılan Kapı
The Green Park Hotels & Resorts; size yakın her yerde ve her konsepte uygun 6 oteliyle sonsuz mutluluğa kusursuz bir adım atmanız için sizleri bekliyor. Mükemmel bir atmosferde alacağınız kaliteli hizmet anlayışı ve farklı menü seçenekleri ile The Green Park Hotels & Resorts, sizlere düşler ötesi bir düğün yaşatacak.Rüyalarınızdaki düğünü ‘Aşkınıza hizmet ediyoruz’ sloganıyla gerçekleştiren The Green Park Hotels & Resorts’de doğayı ayaklarınızın altına seren bir bahçede; ya da saraylardakini andıran bir balo salonunda; Adalar’a nazır eşsiz manzarasıyla bir havuzbaşında; karlı bembeyaz bir tepede veya doğayla içiçe bir ormanın içinde Kartepe’de belki de; İstanbul’u kuşbakışı gören roof’ta ya da Başkent Ankara’nın merkezi konumunda Çankaya’da kolonsuz salonlarda dünya evine girebilirsiniz. Green Park’ların en ince ayrıntıları düşünen deneyimli ekibiyle hayatınızın bu en önemli gününü aylar öncesinden planlayın; size bir tek ‘Evet’ demek kalsın.
SOSYAL MEDYADA Bizi takip edin Fırsatlarımızı Yakalayın
Haber Aboneliği
Otel Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Oda Yetişkin Çocuk
Anasayfa Otellerimiz

Green Park Pendik
Green Park Kartepe
Green Park Taksim
Green Park Bostancı
Green Park Merter
Green Park Ankara
Green Park

Toplantı & Kongre
Düğün & Etkinlikler
Restoran & Barlar
Spa & Güzellik
Spor & Aktiviteler
Seyahat Acenteleri